Svářeč facebook_icon


SPECIÁLNÍ VÝROBKY

AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY

Autobusové zastávky jsou zhotoveny jako samonosné kovové konstrukce z ocelových profilů s polykarbonátovým nebo komůrkovým sklem. Sklon střechy autobusové zastávky je řešen tak, aby umožňoval plynulý odtok vody. Konstrukce autobusové zastávky je ošetřena proti korozi s povrchovou úpravou. Naše autobusové zastávky tvoří tzv. stavebnicový systém, díky kterému je možné měnit vzhled dle Vašich představ.

PŘÍSTŘEŠKY FOTBALOVÝCH STŘÍDAČEK

Vyrobíme přístřešek fotbalové střídačky dle vašich návrhů. Stačí nám zaslat jednoduchý nákres s rozměry a my vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Fotbalové střídačky mají bytelnou kovovou konstrukci, která je povrchově ošetřena pozinkováním. K fotbalovému přístřešku dodáváme i lavice. Možná je i kombinace kovové konstrukce s plastovými sedačkami.

BOXY PRO KONĚ

Do naší nabídky speciálních výrobků patří i boxy pro koně. Nabízíme různé druhy koňských boxů dle rozměrů a dispozic objektů. Řešíme potřeby pro ustájení koní. Nabízíme jak venkovní samostojící tak vestavné boxy. Pozinkováním zaručíme boxu dlouholetou životnost. Boxy jsou prostorově variabilní, takže jistě vyhoví jakémukoliv vašemu přání.

BEZPEČNOSTNÍ MŘÍŽE

Vyrábíme bezpečnostní mříže na vchody. Přinášíme Vám možnost zabezpečení vašeho majetku před krádeží. Naše zabezpečovací prvky neslouží pouze pro zabezpečení, ale slouží i jako kvalitní doplňky staveb. Výběru bezpečnostních mříží věnujte velkou pozornost. Bezpečnostní mříže ochrání Vás i Váš majetek před neočekávanou návštěvou. Investice do bezpečnostních mříží se vám jistě vyplatí.

OPLÁŠTĚNÍ UŽITKOVÝCH VOZIDEL

Slouží k prodloužení životnosti nákladového prostoru a zároveň chrání náklad. Doplnění úchytů pro bezpečné zajištění vašeho nákladu. K opláštění používáme voděodolnou překližku, hliníkové či nerezové plechy podle Vašich požadavků.

LODĚ A HAUSBOTY

Vyrobíme pro Vás ocelovou konstru hausbotu nebo lodě podle vaší výrobní dokumentace.

 top_scrolling_arrow