Svářeč facebook_icon

DŮM A ZAHRADA

VJEZDOVÉ BRÁNY A VRATA

Vyrobíme pro Vás posuvné brány za rozumné ceny. Pokud váháte při výběru, rádi Vám poradíme. Vyrábíme jak dvoukřídlé, tak jednokřídlé posuvné brány. Posuvné brány nabízíme v několika barvách i materiálových variantách.

PLOTY

Vyrábíme ploty a plotové výplně pro firemní i koncové zákazníky. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu i stylu aby přesně splňoval Vaše představy o vzhledu a užití.

ZAHRADNÍ GRILY

Netradiční grilovací zážitky na Vás čekají s našimi originálně zpracovanými grily. Robustní konstrukce zajišťuje dlouhá léta spokojeného užívání. Zpracování grilů umožňuje použití různých druhů paliv (např. brikety, dřevěné uhlí, dřevo,…).

KOTCE PRO PSY

Vyrábíme na zakázku rozebíratelné psí kotce. Venkovní kotce jsou vhodné pro všechna psí plemena. Své uplatnění najdou u domů se zahradou, budov a areálů chráněných služebními psy a také v chovných stanicích a útulcích. Střešní krytina je tvořena vysoce kvalitním, průhledným, izolačním materiálem makrolonem nebo klasickým plechem, dle požadavků zákazníka. Kotce mají kovové stěny a dřevěnou podestu pro pohodlí psa.

BALKÓNY

Balkónové zábradlí je dominantou a ozdobou staveb. Při volbě balkonového zábradlí a kovové konstrukce je dobré dbát na jeho odolnost a životnost. K dispozici pro vás máme materiály, které jsou schopné odolat nepříznivým povětrnostním vlivům a splnit i ty nejnáročnější požadavky.

TERASY

Nabízíme kvalitní kovové konstrukce pro Vaši terasu. Velkou výhodou kovové konstrukce je jí libovolná výška a proto není překážkou postavit kvalitní terasu i ve svažitém terénu. Další výhodou těchto teras je vzniklý prostor pod terasou, který ocení hlavně ti klienti, kteří nemají zahraní domek, popřípadě sklep, kam by si mohli uklidit věci na zahradu, kola atd.

PŘÍSTŘEŠKY

Vyrábíme a montujeme atypické přístřešky dle Vašich požadavků a dispozice stavby.

 top_scrolling_arrow