Svářeč facebook_icon


VJEZDOVÉ BRÁNY A VRATA

Vyrobíme pro Vás posuvné brány za rozumné ceny. Pokud váháte při výběru, rádi Vám poradíme. Vyrábíme jak dvoukřídlé, tak jednokřídlé posuvné brány. Posuvné brány nabízíme v několika barvách i materiálových variantách.

PLOTY

Vyrábíme ploty a plotové výplně pro firemní i koncové zákazníky. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu i stylu aby přesně splňoval Vaše představy o vzhledu a užití.

ZAHRADNÍ GRILY

Netradiční grilovací zážitky na Vás čekají s našimi originálně zpracovanými grily. Robustní konstrukce zajišťuje dlouhá léta spokojeného užívání. Zpracování grilů umožňuje použití různých druhů paliv (např. brikety, dřevěné uhlí, dřevo,…).

KOTCE PRO PSY

Vyrábíme na zakázku rozebíratelné psí kotce. Venkovní kotce jsou vhodné pro všechna psí plemena. Své uplatnění najdou u domů se zahradou, budov a areálů chráněných služebními psy a také v chovných stanicích a útulcích. Střešní krytina je tvořena vysoce kvalitním, průhledným, izolačním materiálem makrolonem nebo klasickým plechem, dle požadavků zákazníka. Kotce mají kovové stěny a dřevěnou podestu pro pohodlí psa.

BALKÓNY

Balkónové zábradlí je dominantou a ozdobou staveb. Při volbě balkonového zábradlí a kovové konstrukce je dobré dbát na jeho odolnost a životnost. K dispozici pro vás máme materiály, které jsou schopné odolat nepříznivým povětrnostním vlivům a splnit i ty nejnáročnější požadavky.

TERASY

Nabízíme kvalitní kovové konstrukce pro Vaši terasu. Velkou výhodou kovové konstrukce je jí libovolná výška a proto není překážkou postavit kvalitní terasu i ve svažitém terénu. Další výhodou těchto teras je vzniklý prostor pod terasou, který ocení hlavně ti klienti, kteří nemají zahraní domek, popřípadě sklep, kam by si mohli uklidit věci na zahradu, kola atd.

PŘÍSTŘEŠKY

Vyrábíme a montujeme atypické přístřešky dle Vašich požadavků a dispozice stavby.DOPRAVNÍKY

Vyrábíme dopravníky dle potřeb zákazníky a podle typu přepravovaného materiálu. Můžeme Vám nabídnout dopravníky šnekové, válečkové, pásové a řetězové.

PALETY

Vyrábíme přepravní a mezioperační palety pro Vaši výrobu a logistiku. Zajišťujeme prototypovou výrobu včetně konstrukční činnosti.

JEDNOÚČELOVÉ PRŮMYSLOVÉ PŘÍPRAVKY

Zabýváme se návrhem a konstrukcí jednoúčelových přípravků pro měření a veškeré vaše potřeby ve vašich aplikacích. Ke každé zakázce přistupujeme s individuálním přístupem a maximální pečlivostí.

TECHNOLOGICKÉ ČIŠTĚNÍ

Čistíme průmyslové stroje, technologické vybavení, lakovny, obráběcí centra, lisy, vstřikolisy Zajišťujeme péči o technologické celky Generální technologické úklidy.

MEZIOPERAČNÍ VOZÍKY

Navrhujeme a vyrábíme mezioperační vozíky na míru jednotlivých pracovišť dle individuálních požadavků.

OCELOVÉ KONSTRUKCE
A SVAŘENCE DO 3 TUN

Nabízíme komplexní služby v oblasti zpracování kovů. Výroba strojírenských celků, montovaných ocelových konstrukcí a svařenců do 3 tun.AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY

Autobusové zastávky jsou zhotoveny jako samonosné kovové konstrukce z ocelových profilů s polykarbonátovým nebo komůrkovým sklem. Sklon střechy autobusové zastávky je řešen tak, aby umožňoval plynulý odtok vody. Konstrukce autobusové zastávky je ošetřena proti korozi s povrchovou úpravou. Naše autobusové zastávky tvoří tzv. stavebnicový systém, díky kterému je možné měnit vzhled dle Vašich představ.

PŘÍSTŘEŠKY FOTBALOVÝCH STŘÍDAČEK

Vyrobíme přístřešek fotbalové střídačky dle vašich návrhů. Stačí nám zaslat jednoduchý nákres s rozměry a my vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Fotbalové střídačky mají bytelnou kovovou konstrukci, která je povrchově ošetřena pozinkováním. K fotbalovému přístřešku dodáváme i lavice. Možná je i kombinace kovové konstrukce s plastovými sedačkami.

BOXY PRO KONĚ

Do naší nabídky speciálních výrobků patří i boxy pro koně. Nabízíme různé druhy koňských boxů dle rozměrů a dispozic objektů. Řešíme potřeby pro ustájení koní. Nabízíme jak venkovní samostojící tak vestavné boxy. Pozinkováním zaručíme boxu dlouholetou životnost. Boxy jsou prostorově variabilní, takže jistě vyhoví jakémukoliv vašemu přání.

BEZPEČNOSTNÍ MŘÍŽE

Vyrábíme bezpečnostní mříže na vchody. Přinášíme Vám možnost zabezpečení vašeho majetku před krádeží. Naše zabezpečovací prvky neslouží pouze pro zabezpečení, ale slouží i jako kvalitní doplňky staveb. Výběru bezpečnostních mříží věnujte velkou pozornost. Bezpečnostní mříže ochrání Vás i Váš majetek před neočekávanou návštěvou. Investice do bezpečnostních mříží se vám jistě vyplatí.

OPLÁŠTĚNÍ UŽITKOVÝCH VOZIDEL

Slouží k prodloužení životnosti nákladového prostoru a zároveň chrání náklad. Doplnění úchytů pro bezpečné zajištění vašeho nákladu. K opláštění používáme voděodolnou překližku, hliníkové či nerezové plechy podle Vašich požadavků.

LODĚ A HAUSBOTY

Vyrobíme pro Vás ocelovou konstru hausbotu nebo lodě podle vaší výrobní dokumentace.

 top_scrolling_arrow